Kozyatağı Halı Yıkama

Kozyatağı Halı Yıkama

Halı yıkama sektörünün işini ciddiye alan firmalarından olan Kozyatağı Halı Yıkama, uzman kadrosu ile dikkat çeken bir hizmet sunmaktadır. Söz konusu firma, müşteri memnuniyeti ile taçlandırmak istediği hizmetini her zaman idealin üstündeki performansı ile kanıtlamaktadır. Bu amaçla Kozyatağı Halı Yıkama, kesinlikle kişiye özel halı yıkama yapmaktadır. Sektörde varlığını sürdüren birçok firmada görülen halıları bir arada yıkama hususu Kozyatağı Halı Yıkama tarafından kesinlikle tercih edilmemektir. Bunun yanı sıra firma, halı yıkama aşamasında kesinlik kategorik bir sınıflama yaparak halının cinsine göre yıkama yapmaktadır.

Kozyatağı halı yıkama firmamız, halı yıkama sektörüne girdiği günden itibaren çalışmalarına dolu dizgin devam etmekte ve o günden bu yana haftanın 7 günü kusursuz bir şekilde hizmet vermektedir. Halı yıkama işlemi artık insan gücüyle veya fırçalar yardımıyla yapılan bir iş kolu olmaktan çıktı. Fabrikamızda bulunan makineler sayesinde halılarınız modeline ve cinsine en uygun şekilde yıkanarak, uygun oda sıcaklığında bekletiliyor ve yine makine yardımı ile rulo halinde kurutulan halılarda kat izi probleminin üstesinden geliniyor. Günümüz her iş sektöründe teknolojinin velinimetlerinin kullanıldığı ve hangi iş kolunda olursa olsun teknoloji ile iç içe geçen işlerin daha hızlı ve güvenilir olduğu halı yıkama sektöründe dahi görülmüştür.

Halılarınız cinsine göre ayrıldıktan sonra bitkisel veya kimyasal özlü şampuanlar ile yıkanarak, halının dibine nüfus eden bakteri ve virüslerin yok edilmesi, lekelerin ve izlerinde çıkartılması amaçlanmaktadır. Firmamız her gelen halıda öncelikle dibinde olan mikropları temizledikten sonra yıkama işlemine geçmektedir. Evlerinizdeki temizlik yükünü hafifletmek adına firmamız ekonomik fiyat aralıkları ile hizmet vermektedir. Eğer halılarınıza ve ekonominize değer veriyorsanız o zaman halılarınızı kendiniz değil firmamıza vermelisiniz. Evde kendi imkanlarınız ile yıkacağınız halılar için hem daha fazla su, hem daha fazla kas gücü hem de daha fazla su ve kimyasal maddeler harcayarak maddi yönden de zarara girmiş olacaksınız.

Kaliteli bir halı yıkama hizmet için adresiniz belli; Kozyatağı halı yıkama firması.

www.kozyatagihaliyikama.com.tr